אודות

שוברים את המיתוס הפיננסי: קבוצת שוורץ מעניקה הזדמנות שנייה לכולם

מי אנחנו

בקבוצת שוורץ, אנו מאמינים שכל אחד ראוי להזדמנות שווה להצלחה פיננסית. במשך למעלה מעשור אנו מלווים מאות לקוחות צעד אחר צעד בדרכם אל היעד הפיננסי שלהם, תוך שאנו מסתייעים בצוות יועצים מנוסים בעלי ניסיון רב שנים בתחום גיוס האשראי, מימון והתכנון הפיננסי.

בעולם פיננסי סבוך ומלא קשיים, עם מערכת בנקאית מורכבת ורגולציה בלתי פוסקת, קל מאוד ללכת לאיבוד. אנו כאן כדי להקל עליכם! צוות המומחים שלנו ידאג להגדיר את הבעיה בצורה מדויקת, להבין את הצרכים הספציפיים שלכם ולהציג בפניכם פתרונות יצירתיים המותאמים לכם אישית. אנו נפעל בשמכם מול כל הגורמים הרלוונטיים ונעשה כל שביכולתנו כדי שתוכלו לקבל את פתרונות המימון הטובים ביותר עבורכם, ללא פשרות, מגורם ניטרלי ונטול אינטרסים.

קבוצת שוורץ גאה להיות הקבוצה המובילה בישראל בגיוס אשראי ופתרונות מימון.

ניסיון רב השנים שלנו, המקצועיות חסרת הפשרות והמחויבות האישית לכל לקוח הופכים אותנו לשותף האידיאלי עבור כל מי שזקוק לסיוע במימוש החלומות הפיננסיים שלו.

אל תתנו להיסטוריה הפיננסית שלכם לעצור אתכם! צרו איתנו קשר עוד היום ותתחילו את דרככם אל עתיד פיננסי יציב ובטוח

דברי ירון שוורץ, מנכ"ל קבוצת שוורץ:

"בקבוצת שוורץ אנו מאמינים כי לכל אדם מגיעה הזדמנות שווה להצליח כלכלית. אנו רואים את עצמנו כשליחים של תקווה עבור אנשים שנתקלו בקשיים כלכליים בעבר, ומחויבים לעשות כל שביכולתנו כדי לסייע להם לחזור למסלול ולפתוח דף חדש בחייהם. אנו גאים בליווי מאות לקוחות לאורך השנים, ומתרגשים להמשיך ולסייע לאנשים נוספים להגשים את חלומותיהם."

פועלים משנת

2011

השותפים שלנו להצלחה:

הערך שלנו

מקלט פיננסי בעולם שנסגרות בו דלתות

קבוצת שוורץ היא הבחירה האידיאלית עבור כל מי שזקוק לסיוע במימוש החלומות הפיננסיים שלו. צרו איתנו קשר עוד היום ותתחילו את דרככם אל עתיד פיננסי יציב ובטוח.

החזון שלנו

יצירת עתיד פיננסי מבטיח
בקבוצת שוורץ, אנו מאמינים כי כל אדם ראוי להזדמנות להבראה כלכלית ולהגשמת החלומות הפיננסיים. אנו שמים לעצמנו למטרה לפרוץ את מחסומי הבירוקרטיה ולהעניק לכל לקוח את הפתרון המדויק לשיקום המצב הכלכלי.

המשימה שלנו

מציאת פתרונות יצירתיים
מתוך ניסיון עשיר של יותר מעשור, אנו מתמחים במתן פתרונות חוץ-בנקאיים יצירתיים עבור לקוחות במצבים מורכבים. אנו מלווים אתכם בכל שלב ונותנים את מלוא המחויבות להשגת היעדים הפיננסיים שלכם.

המוטו שלנו

הצלחה מובטחת או שלא תשלמו
המוטו שלנו הוא פשוט - הצלחה מובטחת או שלא תשלמו כלל. אנו לוקחים על עצמנו את האחריות המלאה להשגת הפתרונות המיטביים עבורכם.

Meet Our Team

Teamwork makes the dream work.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

Ethan Thompson

Founder

Jessica Reynolds

Mortgage Strategist

Benjamin Carter

Mortgage Analyst

Olivia Mitchell

Loan Officer

תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

אצלנו לא גובים מקדמות או דמי ניהול חודשיים !