5 טיפים לקבלת הלוואה

הלוואה היא חלק בלתי נפרד מחייהם של מיליוני אנשים בישראל והיא יכולה לפגוש כל אחד ואחת מאתנו מספר פעמים לאורך החיים ובסיטואציות שונות. כאשר אנו באים לקחת הלוואה צריך לקחת בחשבון שמדובר בהוצאה חודשית שנוספת לנו לרשימת ההוצאות החודשיות וכמובן בפרמטרים שונים המתקשרים להלוואה ולתנאים שלה. נטילת הלוואה עשויה להיות עול או כלי רב עוצמה שנוכל להשתמש בו לצמיחה והתפתחות – זה תלוי בסוג ההלוואה שאתם לוקחים, ממני, באילו תנאים ולאיזו מטרה. בין אם אתם מתכוונים לפנות אל חברות מימון חוץ בנקאי או לבנקים עצמם הינה כמה טיפים שיעזרו לכם לקחת הלוואה חכמה.

#1 – הלוואה נגד שעבוד דירה:

אחת מאופציות ההלוואה הטובות ביותר היא ליטול הלוואה לכל מטרה כנגד שיעבוד דירה. הלוואה מסוג זה תסייע גם לאנשים עם דירוג אשראי נמוך, אנשים בני הגיל השלישי או אנשים שפשוט כבר יש להם מספיק הלוואות בחשבון והבנק לא שש להעניק להם אשראי נוסף. במקרים כאלו ואחרים ייתכן והפתרון היחיד יהיה הלוואה נגד שיעבוד דירה או נכס אחר שלכם.

#2 – כמה אתם באמת צריכים?

רבים טועים בנטילת ההלוואה כבר בשלב האפיון שלה. הם נוטלים סכומים שהם לא באמת צריכים, הכסף זולג מבין הידיים במהירות והם נשארים עם הוצאה גבוהה שקשה להם לעמוד בה. על כן חשוב לאפיין תחילה כמה כסף אתם באמת צריכים ולקחת רק מה שאתם באמת צריכים. קחו בחשבון את הריביות ותנאי ההלוואה הנוספת, כמו גם את ההוצאות החודשיות ושאתם יכולים לעמוד בהן. במילים אחרות – הכינו תוכנית.

#3 – הכינו תוכנית מסודרת:

תוכנית מסודרת תעזור לכם ליהנות ממבט מאקרו על הבקשה שלכם והצרכים שלכם. התוכנית תכלול את מטרת ההלוואה שלכם וסוגי ההלוואות שתוכלו לבקש. לאחר מכן תצטרכו לאפיין את ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, לבצע מחקר או פניה למקורות מימון, לרשום את הנתונים מולכם ולהשוות. לאחר שיש תוכנית מסודרת, נותנים אור ירוק להלוואה, מקבלים את הכסף במהירות לחשבון ומשתמש בו למטרות שהקצתם לעצמכם.

#4 – אל מי לפנות לקבל את ההלוואה?

בדרך כלל הפניה הראשונה שלנו תהיה אל הבנק אולם במידה והבנק לא מאשר או שאנו רוצים למצוא אלטרנטיבות נוספות ולקבל הצעות נוספות להלוואה, נוכל לפנות גם אל גופים חוץ בנקאיים שונים כמו קרנות מימון, חברות אשראי, חברות ביטוח ועוד.

#5 – היעזרו בחברה מנוסה ומקושרת בתחום:

קבוצת שוורץ פתרונות פיננסיים בעלת ניסיון רב שנים בתחום וליוותה אינספור אנשים פרטיים ובעלי עסקים לקבלת הלוואות בדיוק לפי הצרכים שלהם. היעזרו בחברה מנוסה שתסייע לכם בקבלת ההלוואה המתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אישור עקרוני תוך 24 שעות
בדיקת זכאות מהירה

פוסטים אחרונים

אישור עקרוני תוך 24 שעות
בדיקת זכאות מהירה